rammstein-have-recorded-new-album
  • post by:
  • 01 марта, 2021

Rammstein записали новий альбом на карантині

Гурт Rammstein підтвердили, що записали новий альбом під час локдауну, через сьогоденну пандемію коронавірусу. Торік, німецький гурт було помічено у студії, це й викликало припущення, що вони працюють над новим проєктом.

У своєму новому інтерв’ю клавішник Крістіан Лоренц (Christian “Flake” Lorenz) підтвердив чутки.

 

«Ми не могли виступати наживо, і це збільшило наш творчий потенціал», — сказав він порталу Motor Music. «У нас з’явився час на створення нового матеріалу й менше відволікань. В результаті ми записали альбом, який не планували».

Він продовжував надавати більше деталей щодо альбому, кажучи, що його теми варіюються від «щоденного досвіду» до «світових подій». «Наша тема — це в основному божевілля людей, і воно не сильно відрізняється в часи коронавірусу, ніж у звичайні часи», — пояснив Лоренц.

«Джерела натхнення — вони завжди є. Більшість речей, з якими ви маєте справу, зрештою відбуваються у вашій власній голові. Лише невеликі нерівності підстерігають нас ззовні й достатньо, коли вулиці заповнюються лише наполовину».

Rammstein випустили свій останній альбом у 2019 році, який з’явився через 10 років після їх попереднього релізу «Liebe ist für alle da».

Джерело: NME

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM