relieve-untold-festival-2019
  • post by:
  • 17 февраля, 2021

Armin van Buuren, Nicky Romero та інші на фестивалі UNTOLD 2019

Увесь світ терпляче чекає на повернення фестивального сезону, аби танцювати ні про що не турбуючись, саме час насолодитися EDM прейлістом, що містить безліч найбільших зірок галузі та переглянути записи незабутніх живих виступів на одній з найкрасивіших сцен світу.

Європейський фестиваль електронної танцювальної музики UNTOLD, у 2019 році створив справжню магію, перевершивши усі очікування. Усі хто відвідав захід тоді, назавжди закарбували його у своїх спогадах.

 

Незабутнє видання фестивалю 2019 року в місті Клуж-Напока в Румунії благословило нас першокласними виступами від суперзіркових ді-джеїв та продюсерів, таких як Armin van Buuren, який зіграв історичний 7,5-годинний сет для 5-ї річниці фестивалю, а також Don Diablo, Nicky Romero, Timmy Trumpet, Steve Aoki, Ummet Ozcan, W&W та багато інших.

Протягом багатьох років фестиваль UNTOLD продовжував залишатися одним з найкращих фестивалів у Європі та світі, і його 5-те ювілейне видання відвідало понад 350 000 шанувальників з усієї земної кулі. Це чудовий приклад могутності та краси електронної танцювальної музичної сцени.

 

Творці фестивалю кажуть, що видання 2021 року перевершить усі очікування і буде організовано в найкращих та безпечних умовах. Організатори впевнені у завтрашньому дні завдяки хорошим новинам про існування вакцини та стрімкому розвитку швидких тестів, які дозволять проводити моніторинг своїх гостей.

«Ми ніколи не переставали бути оптимістами, і весь цей час працювали над підготовкою наступного видання, тому UNTOLD 2021 стане найкращим UNTOLD на сьогодні! Наша впевненість у тому, що ми зустрінемося знову влітку наступного року, ще сильніша зараз, коли ми отримали чудові новини про наявність вакцини та швидких тестів у всьому світі». — Еді Череджі (Edy Chereji), керівник відділу комунікацій на фестивалі UNTOLD.

 

Шоста глава фетивалю UNTOLD буде написана з 5 по 8 серпня 2021 року. А поки що, розслабтеся та насолоджуйтесь найкращими виступами 2019 року.

Реєстрація на фестиваль 2021 — ТУТ.

Джерело: Rave Jungle

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM