rome-theatre-delivery
  • post by:
  • 04 марта, 2021

У Римі можна замовити доставку теату додому

У 2021 році, у Римі запрацювала нова служба доставки. Вона доставляє не фастфуд, а духовну їжу. З січня нинішнього року актриса Мікела Чезаретті Сальві зустрічається зі своїми клієнтами в парках, або у дворі їхніх будинків. Мікела розробила «театральне меню» в якому є комедії, трагедії й драми. Замовити виступ жителі Вічного міста можуть через інтернет.

«Нас буквально завалюють новинами, які мають величезний негативний вплив на настрій людей. Надзвичайна ситуація, пов’язана з кризою в галузі охорони здоров’я, триває вже дуже довго. З цим складно впоратися, причому на всіх рівнях. Здоров’я — це не тільки нормальне функціонування всіх органів. Це ще й душа. Тому бути в контакті зі світом театру, з поезією і музикою вкрай важливо, щоб протистояти негараздам» — каже Мікела.

 

У проєкті бере участь безліч театральних акторів. Ідея належить професійному оповідачеві Іпполіто Кьярелло, який поділився задумом з художниками та комедіантами. Це тимчасове рішення. Але воно допомагає учасникам проєкту заробляти на життя.

Лука Скорцоне, студент: «Це чудова ініціатива, зробити так, щоб театр приходив до глядачів. Через поширення коронавірусу ми не можемо дивитися спектаклі безпосередньо в театрах».

 

Минуло трохи більше як рік відтоді, як установи сфери розваг практично повністю припинили роботу. У той час, як музеї на спаді пандемії відкривали свої двері для публіки, театри залишалися закритими. За даними італійського Товариства авторів і видавців, з початку санітарної кризи актори втратили близько 72% своїх доходів.

Джерело: Euronews

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM