sinoptik-new-single
  • post by:
  • 05 апреля, 2021

Sinoptik випустили новий сингл та кліп

Український рок-гурт Sinoptik випустив новий сингл «Sell God’s Number».

Відеокліп було знято в Коростишівській школі-інтернаті в Україні, куди запросили гурт з унікальною можливістю надихнути дітей своєю музикою, але саме музиканти по справжньому відчули натхнення.

Фронтмен Дмитро Афанасьєв розповів про те, як виникло відео та співпраця між Sinoptik та інтернатом.

«У грудні 2020 року волонтер Коростишівської школи-інтернату зі мною зв’язався. Він запитав, чи не можемо ми як гурт прийти до дітей і провести з ними якийсь час. Загалом 100 дітей відвідують школу, і 50 з них постійно проживають там, оскільки не мають батьків. Усі діти мають різні психічні та фізичні вади, і деякі з них є жертвами домашнього насильства. Ми хотіли показати їх повсякденне життя та привернути увагу до цієї проблеми, тому вважали, що було б непогано підвищити обізнаність, знімаючи досвід на камеру.

Ми прийшли до цієї школи й влаштували справжню вечірку з живою музикою для цих дітей. Ми принесли їм подарунки, разом обідали та грали на вулиці. У нас був план зйомок, але своїми діями та енергією діти зробили його ще кращим. Я сподіваюся, що всі вони запам’ятають цей день на все життя. Ці діти сам на сам зі своїми битвами, незрівнянними з дрібними повсякденними клопотами інших людей. Іноді справжні супергерої живуть у серцях маленьких дітей, які ведуть великі битви» — розповів Дмитро.

Герої нового кліпу гурту Sinoptik – хлопчики та дівчатка з особливими потребами. І вони тут показані переможцями у тих битвах, які ведуть щодня. І це надихне на перемоги інших. Це особливе мистецтво – зняти таке життєствердне відео на таку складну тему.

Sinoptik заявили, що новий сингл «Sell God’s Number» — це також пісня про свободу вибору…

«Ця пісня про вибір, і ми часто не розуміємо, що насправді маємо можливість вибирати. Ми часто робимо вибір необдумано, і йдемо до мети, щоб просто відмовитись від неї, як тільки виникають перешкоди. Кожного разу, коли ви робите вибір або залишаєте свій шлях, пам’ятайте людей, які не мали вибору з самого початку, але все одно пройшли весь шлях.»

Джерело: Next Mosh

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK