solomun-atna-tuk-tuk-single
  • post by:
  • 17 февраля, 2021

Новий трек від Solomun та ÄTNA

Суперзірковий ді-джей і продюсер, Solomun об’єднався із захопливим молодим дуетом ÄTNA для абсолютно нового синглу під назвою «Tuk Tuk».

Енергійний клубний трек звучні перкусії із рішучим вокалом Inéz від ÄTNA«Tuk Tuk» виходить за межі жанру та приймає безліч темпів. Трек супроводжується офіційним відеокліпом, в якому Інез бере роль вбивці, омаж японським фільмам про сукебан.

Невидимий герой відео — це музика, втілена в Інез, якій справді доводиться битися. Протягом історії музикою зловживали, атакували або повністю її забороняли — але й дотепер вона завжди панує.

Цей сингл слідує за 2020-м роком, у якому Соломун, попри локдаун, заснував власний звукозаписний лейбл NINL. Його новий проєкт став платформою для розміщення його другого альбому «Nobody Is Not Loved», який виходить 14 травня 2021 року. У ньому будуть представлені раніше випущені сингли «Home» та «Kreatur der Nacht», а також «Tuk Tuk» та колаборації з артистами Jamie Foxx, Planningtorock, Zoot Woman, Anne Clark, Isolation Berlin та Tom Smith.

Випустивши дебютний альбом «Dance, Baby» ще у 2009 році, відтоді Соломун випустив 24 власні записи та понад 50 реміксів (із Depeche Mode, Leonard Cohen, Jon Hopkins, Jamiroquai, Moderat, Interpol, Editors, Foals та Lana Del Rey) та виступив у низці всесвітньо відомих фестивалів, включаючи Coachella, Tomorrowland та Time Warp.

Серед найцікавіших новачків Німецької сцени, дует ÄTNA звучить ніби зустріч Fever Ray та Grimes у Королівському Оперному Театрі Лондона. ÄTNA — це Інез та Деміан Каппенштейн, і разом вони створюють музику, яка поєднує в собі арт-поп, футуристичну інді-троніку, пишні ритми та чудовий вокал, що викликає бажання мандрів та мурашки по тілу.

Їх дебютний реліз «Made By Desire» (2020 / Humming Records) знаменує собою новий розділ німецької поп-музики. У вересні 2020 року вони справедливо виграли німецьку музичну премію ANCHOR.

 

Ще одна приголомшлива колаборація «Tuk Tuk» лише посилює очікування другого альбому Соломуна.

Джерело: Rave Jungle

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM