sound-ancestors-madlib-four-tet
  • post by:
  • 01 февраля, 2021

«Sound Ancestors» новий альбом від Madlib та Four Tet

Madlib та Four Tet випустили свій новий альбом під назвою «Sound Ancestors». До нього увійшли 16 композицій.

Альбом триває приблизно 40 хвилин. Цей проєкт є кульмінацією тривалого партнерства пари, яке розпочалося, коли Four Tet запропонував Madlib створити сольний альбом.

 

«Я слухав деякі його нові біти та студійні сесії, і мені здалося, що було б чудово почути деякі з цих ідей, перетворені в сольний альбом Madlib. Ритми, що створені не для використання іншими вокалістами, а розміщені в композиції, які можуть поєднуватися в альбомі, призначеному для прослуховування, від початку до кінця. Я запропонував йому цю концепцію одного разу, і ми вирішили працювати разом над цим релізом. Він надсилав мені доріжки, лупи, ідеї та експерименти, які я потім редагував, маніпулював та поєднував. Протягом декількох років мені надіслали сотні музичних творів, і за цей час я склав альбом з усіма частинами, які відповідали моєму баченню.» — написав IDM артист в Instagram.

Послухай альбом «Sound Ancestors» на Spotify та Apple Music.

Madlib — американський музичний продюсер, діджей, репер та мультиінструменталіст. Співпрацював з великою кількістю реперів, включаючи The Alkaholiks, Mos Def, De La Soul, Ghostface Killah, Talib Kweli, A.G., MF DOOM та інших.

Four Tet — британський музикант, який працює в жанрах пост-рок та електронна музика. Спочатку він здобув популярність як учасник групи Fridge до початку кар’єри сольного виконавця.

Джерело: NME

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM