soundcloud-direct-payment-system
  • post by:
  • 12 февраля, 2021

SoundCloud дозволить фанатам напряму платити артистам

SoundCloud розробляє новий план оплати, який дозволяє шанувальникам платити безпосередньо виконавцям. Альтернативний план дозволить платформі стати першою сервісною послугою стрімінгу музики, яка дотримується прямої моделі оплати.

Така стратегія виплат не нова, але стала популярною за допомогою інших стрімінгових сервісів, таких як QQ Music від Tencent Music, та послуг передплати, таких як OnlyFans та Patreon, які побудували свої бізнес-моделі навколо платіжної системи.

 

Якщо SoundCloud дійсно застосує нову модель, вона стане великим кроком вперед для компанії. Зараз платформа використовує «пропорційну» модель, де артистам платять гроші залежно від того, хто отримав найбільше прослуховувань. Більшість основних платформ використовують цей метод.

Нещодавно SoundCloud запустив свою послугу стрімінгу на вимогу SoundCloud Go+, де користувачі повинні платити до 10 доларів США на місяць за прослуховування. Однак виплата не надходить безпосередньо тим, кого слухають шанувальники, і користувачі не можуть «чайові або спрямовувати свої передплати до улюблених виконавців».

Остання розробка походить від нещодавнього заклику до більшої справедливості стрімінгових послуг щодо виконавців та до створення більш «орієнтованої на користувача» моделі оплати. На відміну від інших основних стрімінгових сервісів, SoundCloud має можливість досліджувати нову платіжну систему, не попереджаючи та не отримуючи схвалення від великих звукозаписних компаній.

 

Майбутні зміни в платіжній моделі означають перший великий крок нового генерального директора платформи Майкла Вайсмана (Michael Weissman). Під його керівництвом SoundCloud розширив свою увагу поза музичною індустрією, нещодавно оголосивши SoundCloud Player One для ігрового турніру в прямому ефірі в Fortnite, в якому візьмуть участь вісім виконавців SoundCloud.

Джерело: HYPEBEAST

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM