sounds-of-the-unborn
  • post by:
  • 03 февраля, 2021

Навесні вийде альбом записаний ненарожденою дитиною

Перший у світі альбом, записаний ще ненародженою дитиною, вийде у Квітні 2021 року.

 

Дебютний альбом Луки Юпанкі (Luca Yupanqui) під назвою «Sounds Of The Unborn» був записаний ще в утробі матері, а його випуск відбудеться 2 квітня на лейблі Sacred Bones.

Лука є дитиною музикантів Елізабет Харт (Elizabeth Hart), басистки експериментальної рок-групи Psychic Ills, та Айвана Діаза Мате (Iván Diaz Mathé).

 

Послухай перший трек «V4.3 pt.2» з альбому, а також відео, що складається з кадрів, записаних батьками дівчинки.

«Ми знімали кадри під час запису альбому та пізніше об’єдналися з художницею Вікторією Кедді (Victoria Keddie), оскільки любимо її підхід та естетику. Вона обробила кадри аналоговим обладнанням і створила візуальну подорож, яка підсумовує те, що ми відчували під час створення цього альбому», — розповів Мате.

 

Альбом був записаний за допомогою біозвукової технології MIDI, яка перетворила внутрішньоутробні рухи дитини у звук. Ця технологія була підключена до шлунку матері Елізабет, передаючи вібрації до синтезаторів Айвана.

Після п’яти сесій, тривалістю в чотири години кожна, Харт і Мате відредагували та зміксували результати, намагаючись якомога менше втручатися, аби «повідомлення Луки існувало в необробленому вигляді».

Sounds Of The Unborn

“В природі людина цікавиться, яким є життя у свідомості іншої людини. Яке воно? Як воно звучить? Усі ці питання стали сильнішими та важливішими для Елізабет та Івана, поки вони чекали, коли з’явиться їхня Лука. У певний момент ці запитання перетворилися на: Що вона сказала б, якби могла говорити? Як би вона реагувала на зовнішній світ? І зрештою, яку музику вона б грала, якби змогла? Цей альбом — спроба відповісти на ці запитання». — йдеться у прес-релізі.

 

Зараз Лука вже народилася. Щаслива дівчинка разом з батьками чекає на випуск свого дебютного альбому 🙂

Sounds of The Unborn

Джерело: NME

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM