super-bowl-2021
  • post by:
  • 08 февраля, 2021

Дивись виступи The Weeknd та H.E.R. на Super Bowl 2021

Учора (7 лютого), у першу неділю місяця, в Америці відбулася фінальна гра сезону в професійному американському футболі (NFL) — Super Bowl 2021.

Цього року співак The Weeknd став зірковим гостем та виступив у перерві між грою. Канадський музикант приєднався до таких, як Diana Ross, Michael Jackson, Prince, Beyoncé та Lady Gaga як виконавець Super Bowl, і став першим канадцем, який виступив сольно на заході з американського футболу.

 

Під час 15-хвилинного виступу він заспівав «Save Your Tears» та «Blinding Lights» зі свого останнього альбому «After Hours», хіт 2015 року «Can’t Feel My Face», а також трек 2011 року «House Of Balloons».

Серед інших виступів, співачка H.E.R. виступила перед початком гри, заспівавши патріотичну пісню «America The Beautiful». Її виступ, а також гітарне соло вважають одним з найкращих виступів в історії Супер Кубку.

Але думки розділились стосовно виконавців, що заспівали національний гімн США. До виступу було запрошено кантрі співака Еріка Черча (Eric Church) та R&B співачку Жасмін Салліван (Jazmine Sullivan).

Основною ідеєю дуету повинні бути два співаки, які підтримують та доповнюють один одного. Змішання кантрі та R&B, це напівсердечне повідомлення NFL про зцілення та расову єдність, спочатку це й справді був досить гарний гімн… Проте, зазначує портал SB Nation, під кінець виступ більше нагадував дуель двох голосів, замість тандему.

А як вважаєте ви? Подивіться виступ нижче.

Джерело: NME, SB Nation

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM