the-prodigy-working-on-documentary
  • post by:
  • 11 февраля, 2021

The Prodigy працюють над документальним фільмом

The Prodigy працюють над своїм першим повнометражним музичним документальним фільмом.

Режисером проєкту став Пол Дагдейл (Paul Dugdale), який буде працювати над стрічкою із засновниками гурту Ліамом Хоулеттом (Liam Howlett) та Максисом (Maxim).

 

Продюсером виступає Pulse Films — студія, яка стоїть за фільмами «Gangs Of London», нещодавнім фільмом Різа Ахмеда (Riz Ahmed) «Mogul Mowgli» та «Beastie Boys Story» Спайка Джонзе (Spike Jonze).

Документальний фільм описується як «необроблена, безкомпромісна та емоційна історія банди молодих бешкетників з Ессексу, які зібралися у вирі рейв-сцени Великобританії кінця 80-х».

 

The Prodigy

Учасники гурту, Ліам Хаулетт і Максим розповіли, що фільм, який поєднуватиме архівні кадри, анімацію та свідчення з перших рук, присвячений покійному фронтмену Кіту Флінту (Keith Flint), який помер у віці 49 років 4 березня 2019 року вкоротивши собі віку.

 

«Після нищівної смерті нашого брата Кіфа у 2019 році, час здається зручним, щоб розповісти історію нашої групи», — йдеться у заяві.

«Це історія хаотичної та неспокійної подорожі нашої банди, нашої групи, народного гурту The Prodigy», — додали вони. «Або просто, історія про братів, котрі мають на меті шуміти, запалювати душу людей та підірвати звукові системи у всьому світі, ось так. Цей фільм буде зроблений з такою ж цілісністю, що і наша музика: безкомпромісний, сирий і чесний. Це для Кіфа!»

 

Режисер Дагдейл, який зняв документальні та концертні фільми для артистів, серед яких Adele, The Rolling Stones, Coldplay, Ed Sheeran, The Prodigy та Paul McCartney, сказав, що фільм «буде таким же диким, як і група».

«Похмурі часом, сильні зміни темпу, це також буде візуальний напад, стилістично дивовижний, сучасний і складний», — сказав Дагдейл. «Ми хочемо, щоб глядач покинув кінотеатр, ніби щойно зійшов з американських гірок».

Джерело: NME

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM