u2-the-virtual-road-youtube-shows
  • post by:
  • 16 марта, 2021

U2 представлять чотири легендарні концерти онлайн

U2 оголосили, що вперше розмістять онлайн деякі свої концерти в рамках нових віртуальних серій.

Гурт об’єднається з платформою YouTube, щоб випустити чотири серії концертів U2: The Virtual Road. Записи легендарних виступів у Slane Castle (2001), Red Rocks (1983), Mexico City (1997) та Paris (2015) з’являться ексклюзивно на їхньому власному каналі. Це вперше гурт представить перші три концерти у цифровій формі.

Тож підключайтеся до каналу у День Святого Патрика (17 березня) — першим концертом, який транслюватиметься, буде U2 Go Home: Live From Slane Castle.

Концерт святкує повернення колективу на легендарний ірландський концертний майданчик 1 вересня 2001 року для першого виступу на березі річки Бойн понад 20 років тому. Дермот Кеннеді (Dermot Kennedy) відкриє шоу ексклюзивним сольним виступом, записаним на початку цього місяця за межами міста Лос-Анджелеса.

 

Далі, 25 березня, U2: Live At Red Rocks! Записаний 5 червня 1983 року в амфітеатрі Red Rocks в Колорадо в рамках туру «War», концерт допоміг встановити репутацію U2 як один з найкращих у світі живих виступів. Fontaines D.C. відкриють шоу виступом, записаним у їхньому рідному місті минулого року.

1 квітня виступ U2 у Мехіко на стадіоні Foro Sol з їхнього туру «PopMart» у 1997 році транслюватиметься як Popmart: Live From Mexico City. Шоу відкриє Carla Morrison.

Нарешті, 10 квітня, iNNOCENCE + eXPERIENCE: Життя в Парижі відбудеться в ефірі. Французький гурт Feu! Chatterton виступлять перед початком концерту.

 

Підпишись на канал U2 аби не пропустити жодну подію!

Джерело: NME

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM