unum-first-festival-with-rapid-covid-testing
  • post by:
  • 22 января, 2021

Відбудеться перший фестиваль зі швидким тестуванням на COVID-19

Перший фестиваль 2021 року зі швидким тестуванням на COVID-19, Unum, оголосив свій лайн-ап.

Хоча фестивалі все ще продовжують скасовувати та відкладати на тлі пандемії коронавірусу, Албанія затвердила тестування на соціальні та культурні події, дозволяючи фестивалю Unum провести захід з 3 червня по 7 червня 2021 року.

 

Хедлайнерами фестивалю стануть Seth Troxler, Ricardo Villalobos, Priku, tINI та Sonja Moonear, а також Dhed Soundorom, Praslea, Raresh та Traumer.

У своїй заяві організатори Unum зазначили: «Фестиваль відбудеться на 100% відповідально і з безпекою, оскільки він має повне схвалення уряду, незалежно від обмежень в інших країнах. Навіть якщо це має стати подією лише для місцевих жителів або тих, хто може подорожувати. Swallow Events, наші партнери, які надають послуги швидкого тестування для фестивалю, аби переконатися, що відвідувачі не мають вірусу. Ми вживаємо всіх заходів, необхідних для забезпечення дотримання заходів безпеки в будь-який час».

 

Дізнатись більше про Unum та придбати квитки на подію можна тут.

Тим часом відомий фестиваль Glastonbury 2021 було скасовано через пандемію коронавірусу. Захід скасовують вже друге літо поспіль.

«З великим жалем ми повинні оголосити, що цьогорічний фестиваль Гластонбері не відбудеться, і що для нас це буде ще один рік без улюбленого заходу», — написали організатори Майкл та Емілі Івіс у Twitter, щоб повідомити про цю новину, додавши, що квитки на цей рік, перенесені з 2020 року, залишатимуться чинними на фестивалі 2022 року. Інформацію про квитки можна знайти на веб-сайті фестивалю тут.

«Ми дякуємо вам за вашу неймовірну постійну підтримку і будемо з нетерпінням чекати кращих часів» — додали організатори.

Джерело: DJ mag

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM