venice-carnival-2021-without-tourists
  • post by:
  • 04 марта, 2021

Як відбувався Венеціанський карнавал у 2021 році

Через тривалу епідемію, Венеціанський карнавал, подібно іншим масовим заходам, втратив неабиякий прибуток, а саме 70 мільйонів євро. В лютому 2019 року Венецію відвідали понад 500 п’ятисот тисяч осіб, а сьогодні туристів тут практично не зустрінеш.

Попри це, карнавал відбувся: по спорожнілій площі Святого Марка прогулювались венеціанці в історичних костюмах — в повній самоті.

Всі публічні заходи були скасовані. У магазинах, що торгують традиційними карнавальними масками, не було ні душі, хоча майстри й продовжували виробництво — для замовлень, зроблених онлайн.

 

карнавал
7 Лютого, 2021 / VCG

 

Попри очевидні фінансові втрати, сьогоднішня занурена в мовчання Венеція — без натовпу туристів — нарешті належить місцевим жителям, і деякі раді такому відпочинку.

«Мені здається, це навіть добре, це змусить нас задуматися, тому що минулий карнавал був занадто людним.»Джанні де Луїджі, директор Міжнародного інституту Комедія дель арте

«Яким ми хочемо бачити наше місто в майбутньому? Який проєкт розвитку Венеції? Не повторення старого, а проєкт нової Венеції, міста мистецтв, культури, краси і якісного, а не кількісного туризму.» — каже місцевий житель.

 

карнавал
фото: Barbie Latza Nadeau

Венеціанський карнавал 2021 року можна було відвідати в інтернеті, завдяки відеокліпам з рядженими місцевими жителями, що в такий спосіб не дають забути про італійські традиції.

З нетерпінням чекаємо на карнавал наступного року!

 

карнавал
фото: Barbie Latza Nadeau

Джерело: Euronews

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM