voin-oruwu-axonbody-inertia-audiovisual-project
  • post by:
  • 19 марта, 2021

Voin Oruwu представив аудіовізуальний проєкт «inertia»

Український продюсер і композитор Дмитро Авксентьєв, відомий як Voin Oruwu (а також Koloah), і французький цифровий дизайнер Сімон Коуновскі (Simon Kounovsky) представили спільний аудіовізуальний проєкт.

“inertia” — це антиутопічна історія з п’яти актів, присвячена токсичному відношенню людини до планети. П’ять віртуальних кімнат були вперше представлені у футуристичному середовищі київського клубу . Глядачі могли відчути багатовимірні твори мистецтва у VR-окулярах у просторі, зануреному в потужний звук. Аудіовізуальний проєкт тепер вийшов під назвою stdev004 на лейблі .

 

Дмитро розповів нам: «Цей проєкт я придумав 2 роки тому, коли розмірковував про альтернативні види музичних релізів. Мені хотілося візуалізувати музику і піти від звичних форматів. У дитинстві я був великим фанатом комп’ютерних ігор. Багато грав, навіть брав участь в чемпіонатах локального рівня. Якийсь час я спостерігав за движком Unreal Engine і навіть сам пробував створювати сцени на ньому. У 2018-му я трохи захопився VR. Грав в ігри, стежив за ринком. Тоді я подумав що було б круто створити якусь платформу з кімнатами, де кожна кімната — окремий трек і окремий простір всередині. Мені здалося це цікавим і оригінальним.

Ефект впливу буде дуже великим на слухача і можна буде відчути музику саме так я її задумував. Пізніше я пробував робити ці кімнати сам і з локальними художниками, але через відсутність фінансування та ініціативи у деяких учасників процесу все заглохло. Через якийсь час лейбл Standard Diviation запропонував мені зробити реліз у них і я подумав що це відмінний шанс для проєкту. Потрібно було трохи доопрацювати тему, ідею і все. Я зробив концепти всіх кімнат, презентацію проєкту і ми знайшли художника під цю справу. Місяців зо три тривала робота над відео. Було дуже багато листування, зум конференцій, обговорень, правок, але в і тозі все вийшло дуже добре.»

 

Дивись відео у 360°:

Протягом 20-хвилинного досвіду у віртуальній реальності художники розповідають про п’ять актів, що обертаються навколо спотвореного та токсичного відношення людини до землі та її ресурсів та довкілля з абстрактної та дистопічної точки зору. У кожному з п’яти актів зачіпаються символи та метафори сучасних екологічних проблем, що врешті-решт веде глядача до інтерактивної подорожі у власну свідомість. П’ять актів інерції — це Tumble Gates, Endless, Early Voices, Never Again, Heritage.

Кожен акт висвітлює певну проблему: перша зображує масляну пляму, що підійматися в повітря із надр землі; другий показує сміттєвого звіра, який поглинає відходи, поки не стає невимовно жахливим;  третій акт демонструє смог; четвертий — вірус; п’ятий зображує людину як причину всіх бід і єдиний порятунок.

Сімон Куновський — 3D художник, відомий під псевдонімом Axonbody. У своїй роботі він створює пейзажі мрій з містичними, футуристичними фонами, синіми тонами та металевими предметами. Окрім дизайну руху та відео, він також створює скульптури та інсталяції.

Джерело: Borshch Magazine

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM