whomadewho-lifestream-on-cercle
  • post by:
  • 22 февраля, 2021

Дивись трансляцію виступу WhoMadeWho для Cercle

Ви напевно вже чули про Cercle — це медіаплатформа, що створює унікальний досвід, організовуючи, знімаючи та транслюючи концерти у ретельно відібраних локаціях по всьому світу. Мета платформи —  продемонструвати культурну спадщину та визначні пам’ятки через призму електронної музики та відео.

Кожного понеділка, у прямому ефірі на фейсбук сторінці Cercleзапрошений артист/ка виконують годинний сет на обраній локації. В кінці кожного виступу, проводиться інтерв’ю, де фанати можуть поставити свої запитання.

 

Сьогодні у прямому ефірі зіграли тріо WhoMadeWho з Копенгагену. Гурт заснували у 2003 році джазовий гітарист Джеппе К’єлберг (Jeppe Kjellberg), барабанщик Томас Барфод (Tomas Barfod) та співак/басист Томас Хоффдінг (Tomas Høffding). 

Гурт випустив кілька записів, включно з Out the Door та Space to Rent на німецькому диско лейблі Gomma Records. Успіх їм приніс дебютний альбом WhoMadeWho (2005).

У 2009 році вони випустили свій другий альбом The Plot, третій Knee Deep у 2011 році, а потім альбом Brighter у 2012 році. Наступний альбом Dreams вийшов у 2014 році, а останній на сьогодні Through The Walls — у 2018 році.

Слухай заспокійливий ритм WhoMadeWho, які розташувалися в селищі Абу́-Сімбе́л в Нубії, у південному Єгипті. Найвідоміше як місце двох скельних храмів, побудованих королем Рамзесом II.

 

Дивись запис їх виступу на Cercle ТУТ.

Іншими зірковими гостями проєкту Cercle вже стали Disclosure які виступили у національному парку Плитвицькі озера в Хорватії, ZHU із виступом в горах Хакуба в Японії. Ben Böhmer зіграв чудовий сет у повітрі — так, його виступ транслювався прямо з повітряної кулі над Каппадокією, що в Туреччині.

Carl Cox та Solomun грали у шато Шамборд (Франція) на фестивалі Cercle у 2019, український дует ARTBAT відвідали гору Pão de Açucar у Ріо де Жанейро, Jan Bloomvist виступив у Тосса-де-Мар (Іспанія), а Fatboy Slim — на оглядовій терасі British Airways i360 у місті Брайтон (Велика Британія).

І це ще не кінець списку! Однозначно на платформі Cercle можна знайти своє улюблене звучання. Гарного пошуку 🙂

Джерело: Cercle

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM