will-burning-man-2021-happen
  • post by:
  • 19 февраля, 2021

Організатори Burning Man планують безпечне проведення фестивалю

Організатори фестивалю Burning Man будують безпечну систему проведення заходу цього літа.

Учора (18 лютого) вони опублікували заяву у якій вказують, що через непередбачувану пандемію, наразі не можуть обіцяти проведення фестивалю. Проте успішно планують усі нюанси організації такої події у сьогоднішніх умовах життя.

 

«Чи зможемо ми, чи ні, створити Black Rock City у 2021 році? Ми теж хочемо знати! Багато впирається в це рішення, і просто зарано казати. Сьогодні пандемія COVID-19 все ще невідома. Тим не менше, ми обережно, ретельно та уважно плануємо потенційну подію 2021 року. Як організація, ми маємо десятилітній досвід зважування ризиків та управління невизначеністю. І тому ми збираємо своїх качечок, починаємо ставити їх у щось подібне до ряду, і починаємо вирішувати ключові моменти за пріоритетністю, а експерти з питань охорони здоров’я та державні установи допомагають нам у цьому питанні».

Ми знаємо, що б не трапилось, ми можемо розраховувати один на одного — на всіх людей у ​​нашій нескінченно винахідливій та світлій спільноті — підтримувати один одного. Ми Бьорнери; це те, що ми робимо.»

«30 000 з вас, брали участь в опитуванні, яке ми розіслали в січні. Дякуємо за ваш відгук! Ми дізналися, що 66% респондентів, захочуть взяти участь у Блек-Рок-Сіті, якщо ситуація з охороною здоров’я це дозволить. Три чверті респондентів сказали, що із задоволенням дотримуються заходів щодо пом’якшення наслідків COVID-19, таких як тестування та підтвердження вакцинації.»

 

«Поки що у нас немає жодної суттєвої інформації про квитки. Ось що ми знаємо: ми прагнемо забезпечити різноманіття населення, й вивчаємо способи внести більше можливостей, у процес оформлення квитків.

Якщо ми все ж відчинимо Black Rock City у 2021 році, реєстрація може розпочатися у квітні для продажу квитків у травні або пізніше. Як завжди, підпишіться на Jackrabbit Speaks та стежте за журналом Burning Man Journal, щоб отримувати оновлення щодо квитків, протоколи COVID-19 та способи взаємодії зі світовою спільнотою Burning Man.»

Джерело: BMJ

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM