your-art-on-burning-man
  • post by:
  • 03 июля, 2019

Презентуй свій АРТ на Burning Man!

Burning Man — мрія кожної творчої людини. І навіть якщо цього року в тебе не виходить поїхати, ти можеш презентувати свій арт на одному з найбільших арт-об’єктів фестивалю!

Як це зробити?

Щороку в пустелі Невада, США більше 70 000 людей будують місто Burning Man, яке вражає кількістю і різноманітністю арт-об’єктів.

Одним з наймасштабніших арт-об’єктів є піраміда міжнародного табору PlayAlchemist, яка стала своєрідним центром різноманітності культур. Протягом фестивалю в піраміді щодня проходять перформанси, лекції, виступи міжнародних артистів. Минулого року тут виступали Cirque du Soleil, Skrillex, Blondish і багато інших.

Цього року міжнародні та українські медіа-артисти вперше створять відео-проекцію і презентують медіа-арт програму на поверхні піраміди.

Спеціально для цього наші медіа-артисти створять 7 відео-мапінг перформансів в цьогорічній тематиці Burning Man  — Метамарфози, а саме: Алхімія, Єгипетські піраміди, Діджіталізація світу, Історія Мистецтва, Культура України, Космос, Трансформація людини.

Наша місія — залучити понад 100 українських медіа-артистів і показати надталановиту українську націю світові через краще, що створюють українці, на перетині арту і сучасних технологій. У цих програмах ми використовуватимемо елементи робіт українських артистів і в результаті отримаємо гарний шоуріл, який вперше буде презентовано на Burning Man, а після — представляти нашу країну на міжнародних подіях.

В одній з цих програм і можуть бути представлені твої роботи. Для цього треба:

До 20.07.2019 подай анкету на DigitalCulture.in.ua — надана інформація в подальшому буде представлена ​​в загальному каталозі артистів, які взяли участь у створенні проекту;

Вибрати свої роботи, елементи яких можуть бути використані при створенні відео-мапінг перфомансів, згідно з правилами Burning Man — дивись тут: http://www.digitalculture.in.ua/#opencall

Вибрані роботи оформити згідно з технічними вимогами та надіслати посилання;

Чим раніше ти надішлеш свої роботи, тим краще, тому зроби це вже сьогодні.

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ:

Відео-матеріали необхідно рендерити в розмірі 1920х1080 за вказаним шаблоном;

Зображення надсилаються в максимальній роздільній здатності і в форматі наданого шаблону;

3D-моделі, VR, AR і інші проекти також потрібно представити у відео-форматі в розмірі 1920х1080 за вказаною шаблоном.

ШАБЛОН:

Сьогодні роботи українців творять сучасну діджітал- культуру світу.

Ми хочемо представити краще, що є в нашій програмі на Burning Man. Нам цікава, в першу чергу, участь всіх, хто створює крутий діджитал-контент в Україні: дизайн, графіку, спецефекти, ігри, фото, відео, VR, AR, відцифровує культурну спадщину. Але й ті, хто працюють з традиційними формами мистецтва, можуть взяти участь, представивши свої роботи в діджитал форматі.

Унікальним є те, що проект проходить за підтримки Українського Культурного Фонду, Міністерства закордонних справ України, Міністерства інформаційної політики України, в партнерстві з міжнародним Кемпом PlayAlchemist.

У тебе є шанс стати частиною великого українського арт-проекту на Burning Man вже цього року і для цього навіть не потрібно їхати в пустелю: просто заповни форму на DigitalCulture.in.ua

Спілкування, фото, відео та новини по проекту — в співтоваристві fb.com/DigitalCultureUA/.

Ще трохи про Burning Man

Щорічний фестиваль Burning Man проходить в пустелі Невада, США, і не схожий на жоден з культурних заходів світу. Тут зароджуються тренди, а мистецтво замінило гроші, перетворившись на стиль життя, завдяки власній філософії. За роки існування захід відвідали відомі діячі IT-світу: Сергій Брін (один із засновників Google), Марк Цукерберг (засновник Facebook), Ілон Маск (засновник Tesla). З 2012 року сюди приїжджають топ-менеджери провідних компаній Кремнієвої долини. Саме завдяки «Burning Man» пошукова система Google отримала свої відомі тематичні «дудли».

Більше про життя на Burning Man — в нашій статті:

BURNING MAN 2019: Дізнайся Більше )'(

Leave Comments